דף הבית
אודות
המדריך השלם לצמיגים
תחנות שירות
צמיגי פרימיום
שירות לקוחות
מחירון צמיגי
חדשות
צור קשר
דף הבית > אודות > פרופיל חברה

פרופיל חברה

מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ הוקמה בשנת 2004 לאחר פיצול חברת מכשירי תנועה בע"מ, שהוקמה בשנת 1949 על ידי ג'ו בוקסנבאום, איש עסקים אמריקאי, כחברה לייבוא ושווק כלי רכב.  השליטה בחברה נמצאת בידי מר צבי נטע באמצעות חברות שבבעלותו. 

החברה הרחיבה את פעילותה במשך השנים וכיום עוסקת ביבוא שווק והפצה של כלי רכב מתוצרת סוזוקי, מלגזות מתוצרת ייל וציוד מכני הנדסי וחקלאי מתוצרת ליוגונג. כמו כן החברה פעילה , באמצעות חברת הבת ח.י.ל בתחום ניהול ואחזקה של ציי רכב ושותפה בחברות מטרופולין ומטרודן המפעילות קווי תחבורה ציבורית.

בשנת 1986, עם הרחבת פעילותה בתחום הרכב , התקשרה החברה עם חברת ברידג'סטון היפנית והחלה לייבא ולשווק את צמיגי ברידג'סטון ופיירסטון כמותג איכותי עיקרי לשוק הצמיגים בישראל.

יבוא צמיגי ברידג'סטון לישראל התמקד בתחילה בעיקר בתחום הצמיגים המקוריים  מתוצרת ברידג'סטון, שהורכבו בכלי רכב יפניים חדשים: סובארו, מיצובישי, מזדה, הונדה ועוד. בהמשך היבוא התרחב לצמיגי  4X4, צמיגי משא, וצמיגי עפר - הידועים באיכותם הגבוהה. 
           
כנציגה בלעדית של חברת ברידג'סטון היפנית , הצמיג מספר אחת בעולם, מכשירי תנועה מובילה כיום בשוק הצמיגים הישראלי .


מוצרים

מכשירי תנועה משווקת  צמיגי  4X4 , צמיגים מסחריים משא ועפר וכמובן צמיגים מקוריים המגיעים מורכבים על ידי יצרן כלי הרכב בחו"ל בהרכבה ראשונית על מגוון נרחב של כלי רכב, משאיות ואוטובוסים כגון: מאזדה, מיצובישי, ניסן, טויוטה, הונדה, ב.מ.וו, פולקסוואגן, אודי, מרצדס בנץ, סקודה, ועוד...
כמו כן, מייבאת מכשירי תנועה גם צמיגי אופנועים וקטנועים אשר משווקים ברובם ע"י משווק חיצוני ומגיעים מקוריים על מגוון רחב של אופנועים וקטנועים כגון: סוזוקי, ימאהה, קאוואסאקי, הונדה ועוד...


שיווק

צמיגי ברידג'סטון משווקים לפנצ'ריות מוסמכות ציי-רכב גדולים וחברות גדולות , כמו תעבורה", מפעלי-תובלה", אגד, יוזמה הגליל, מטרודן ב"ש ועוד...הרוכשות בעיקר צמיגי-משא ואוטובוסים .


מוקדי חברה

הסניף המרכזי של החברה והמחסן הראשי של צמיגי ברידג'סטון ממוקמים  באזור התעשיה הצפוני אשדוד, ומאוישים באנשי מכירות, מנהלי מכירות ושירות לבדיקות אחריות לצמיגים, ונהגי-חלוקה לאספקה סדירה של צמיגים  אשר נותנים מענה ושירות לאזור המרכז, ירושלים והשפלה, הדרום והשרון. שירות ניתן גם  במוסך המרכזי בפתח תקוה,  ובסניף חיפה המעניק מענה ושירות לאזור הצפון.


כל הזכויות לאתר זה שמורות לחברת מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ - להלן "החברה" ולחברת Bridgestone corporation Ltd
החברה רשאית לשנות את תוכן האתר ללא הודעה מוקדמת מראש. אף אדם אינו רשאי לשכפל, להעתקי או לשנות את האתר, חלקים ממנו
ו/או את כולו ללא היתר מפורש מהחברה. התמונות והסרטים באתר זה הינן להמחשה בלבד.

פיונט טכנולוגיות בע"מ